Domek Letniskowy “Solina” 36m2 – balik 45mm

32000,00 

Domek letniskowy w podstawowej wersji (do samodzielnego montażu) w cenie domku gotowa konstrukcja (legary, podłoga, ściany, okna, drzwi, deski dachowe, belki dachowe)

Opcje dodatkowe:

Kategorie: , Tag:

*Złożenie zapytania jest niezobowiązujące, służy jedynie do celów kontaktowych, abyśmy mogli dostosować projekt domku do państwa indywidualnych potrzeb, przesłać wzór umowy oraz wstępny projekt do zatwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji domku, końcowa cena domku może ulec zmianie,

**Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy.

Opis

Domek letniskowy na działkę rekreacyjną. Na domek składają się dwie sypialnie, salon, łazienka oraz niewielki taras. Grubość balika to 45mm (lub do wyboru 70mm).

Domek letniskowy Solina to jeden z najczęściej budowanych przez nas domków z balika. Najczęściej Solinę budujemy na działkach rekreacyjnych jako samodzielny domek letniskowy do spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Odpoczynek poza miastem w bliskim kontakcie z naturą to coś czego pragnie coraz więcej osób.

Nasi klienci wybierają ten domek również jako oddzielne pomieszczenia gospodarcze zbudowane w okolicy głównego domu mieszkalnego, domek letniskowy pełni wówczas funkcję pracowni, małego warsztatu, biura lub obiektu komercyjnego takiego jak sklep czy zakład usługowy. Domek można dodatkowo docieplić, aby można było użytkować go zimą. Domki letniskowe “Solina” świetnie sprawdzą się również jako inwestycja w domki do wynajęcia dla osób działających w branży turystycznej.

Domek letniskowy w podstawowej wersji kosztuje 32000 zł brutto (do samodzielnego montażu) w cenie domku gotowa konstrukcja (legary, podłoga, ściany, belki dachowe, deski dachowe, okna, drzwi) za dodatkową opłatą do wyboru są opcje dodatkowe widoczne na karcie produktu (w tym płatny montaż). Domek można dostosować do swoich potrzeb tzn. powiększyć lub pomniejszyć powierzchnie domku, wyznaczyć położenie ścian, okien i drzwi lub zaprojektować dodatkowy taras. Cena końcowa może ulec zmianie w zależności od indywidualnych ustaleń. Zapraszamy do kontaktu!

Dodatkowe informacje

Powierzchnia całkowita

37,4 m2

Powierzchnia użytkowa

34 m2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Domek Letniskowy “Solina” 36m2 – balik 45mm”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Balik 70mm – większa grubość balika

Montaż domku – Ekipa ze sprzętem która zbuduje domek w ustalonym miejscu.

Ocieplenie podłogi – ocieplenie podłogi wełną 10cm.

Ocieplenie ścian – ocieplenie ścian wełną 10cm oraz wykończenie.

Ocieplenie dachu – ocieplenie dachu wełną 10cm.

Blachodachówkakrycie dachu blachodachówką.

Orynnowanie – instalacja rynien.

Malowanie – Impregnacja domku od zewnątrz i od wewnątrz.

Cena nie zawiera:

  • Przygotowania wylewki pod budowę domku (domki do 30m2 możemy postawić na betonowych bloczkach)
  • Kosztów Transportu (ustalane indywidualnie)
  • Instalacji elektrycznej i sanitarnej (prace należy wykonać we własnym zakresie)
  • Budowy kominów, podmurówek, wykonania wentylacji (prace należy wykonać we własnym zakresie)